Główną atrakcją były występy uczniów. Fot. SP w Prusach

W gminie Kondratowice odbył się finał akcji charytatywnej „Pola Nadziei”. Zbiórkę pieniędzy zorganizowano w szkole w Księginicach Wielkich.

Na tę okazję przygotowano wiele atrakcji – występy uczniów szkoły, malowanie twarzy, tatuaże, poczęstunek, robienie bransoletek, ale też dmuchany zamek. Podczas akcji udało się zebrać ponad 6410 złotych. Pieniądze zostaną przekazane Hospicjum Domowemu „Nadzieja” w Strzelinie.

Cały artykuł zamieściliśmy w 17 (1205) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także