Od lewej na zdjęciu: Konrad Dębowicz, trener Piotr Bereziuk oraz Tobiasz Rozwadowski

W niedzielę, 16 czerwca, w Miliczu odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska Skrzatek i Skrzatów w tenisie stołowym. Granit Strzelin reprezentowało dwóch tenisistów.

Świetnie spisał się Tobiasz Rozwadowski, który stanął na trzecim miejscu podium. Co ważne, finaliści byli od niego o rok starsi. Najmłodszym uczestnikiem tych mistrzostw był siedmioletni Konrad Dębowicz. Młody zawodnik zdobył cenne doświadczenie i ostatecznie sklasyfikowany został na czternastej lokacie. Był to ostatni start naszych tenisistów w sezonie 2023/2024. Teraz przed pingpongistami zasłużona, wakacyjna przerwa.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również