Od teraz obowiązki dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Wiązowie pełnić będzie Barbara Antes-Skorupska. Fot. archiwum prywatne, FB Barbary Antes-Skorupskiej

W wiązowskiej kulturze zaszły pewne zmiany. Przez ostatnich kilkanaście lat Gminną Biblioteką Publiczną kierowała dyrektor Magdalena Krupa. Ostatnie wybory samorządowe jednak to zmieniły.

Powodem zmiany jest objęcie przez dotychczasową dyrektor funkcji starosty powiatu strzelińskiego. W związku z tym ktoś musiał ją w Wiązowie zastąpić. Jak poinformowała nas sekretarz gminy Wiązów Agnieszka Puzyniak, funkcję dyrektora władze gminne zdecydowały się powierzyć Barbarze Antes-Skorupskiej, wieloletniej pracownicy wiązowskiej biblioteki. Nowa dyrektor z wiązowską kulturą związana jest od kilkunastu lat. Ma nie tylko bogate doświadczenie, ale także odpowiednie wykształcenie. Jak dodaje Agnieszka Puzyniak, nie ma potrzeby ogłaszania konkursu na nowego dyrektora i powiększania załogi, gdyż obecny zespół Gminnej Biblioteki Publicznej w Wiązowie doskonale sobie radzi z realizacją własnych zadań.

Cały artykuł zamieściliśmy w 22 (1210) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także