Świetlica czeka na wykonawcę
- Odbyły się już trzy postępowania przetargowe. Ostatnie zakończyło się w poniedziałek, 4 czerwca. Wpłynęła jedna oferta, która przewyższała wysokość zabezpieczonych przez nas środków. Na chwilę obecną przygotowujemy się na ogłoszenie kolejnego postępowania. Jeżeli w kolejnym przetargu znowu nie uda się wyłonić wykonawcy, to rozważamy remont zimą przy pomocy własnych pracowników - wyjaśniała Karolina Krupiak, rzecznik prasowy UMiG Wiązów.





















































































Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij
hehahehe
ale parodia, sam bym to już dawno wybudował a oni rok czasu czekają na wykonawcę pewnie za grube miliony bo oczywiście pasibrzuchy z urzędu muszą się nasycić, ten system jest do wymiany bo inaczej wszyscy będziemy w zimie w klapkach chodzić!