Pierwsza sesja po wyborach samorządowych w Wiązowie fot. bom

Nowi radni z gminy Wiązów chcą słuchać głosu mieszkańców. Zapowiadają interwencje w sprawie naprawy i oznakowania dróg oraz montażu nowych latarni ulicznych.

Pierwszą sesję po wyborach zorganizowano w poniedziałek, 6 maja, w sali widowiskowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Wiązowie. Do udziału zaproszono mieszkańców, sołtysów, przewodniczącą komisji wyborczej i radnych powiatu strzelińskiego. Wsparcia udzielili nawet duchowni. W czasie obrad burmistrz Jerzy Krochmalny i radni złożyli ślubowanie. Publikujemy listę radnych kadencji 2024-2029: Magdalena Bartecka, Katarzyna Cieślak, Bogdan Gołuzd, Maciej Grzęda, Szymon Hrazdil, Agata Jadach, Eugeniusz Kowalewski, Agata Kowalska, Marlena Książczyk-Placzyńska, Anna Marut, Elżbieta Mossoń, Karina Parys-Matysiak, Bożena Sawczyńska, Ewa Schutterly i Sylwia Wiaderek.

– Panie burmistrzu, 80 procent poparcia to najlepszy wynik w powiecie. Jest on efektem ciężkiej pracy, zaangażowania i tego, jak zarządza pan gminą. Mieszkańcy widzą w panu dobrego gospodarza, który nieustannie rozwija gminę. Świadczą o tym różne inwestycje, z których korzystamy – mówiła sekretarz Agnieszka Puzyniak.

Pani sekretarz tłumaczyła, że siedmiu nowych radnych wnosi nowe pomysły i świeże spojrzenie na niektóre sprawy. Przekonywała, że w tym zespole gmina z pewnością będzie się rozwijać. Wymieniła też większość realizowanych inwestycji.

Cały artykuł zamieściliśmy w 17 (1205) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
cześ
I tyle widzieliście tych radnych... :D
1

Przeczytaj także