Pani Agata podzieliła się swoim doświadczeniem i historiami o spełnianiu marzeń, docenianiu siebie i swojej wartości

We wtorek, 4 czerwca, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Przewornie odbyło się uroczyste zakończenie trzeciej edycji wolontariatu bibliotecznego. Młodzi wolontariusze, którzy w mijającym roku szkolnym poświęcili swój czas i zaangażowali się w pomoc bibliotece, zostali uhonorowani zasłużonymi podziękowaniami i zaświadczeniami.

Aby uczcić ten wyjątkowy dzień, zgromadzeni mieli okazję wysłuchać inspirującej lekcji przeprowadzonej przez Agatę Kunderman – znaną pisarkę powieści kryminalnych, pochodzącą z gminy Przeworno. Pani Agata podzieliła się swoimi doświadczeniami i historiami o spełnianiu marzeń, docenianiu siebie i swojej wartości. Przedstawiła uczniom różne inspirujące historie osób ze świata nauki, biznesu i muzyki, którzy dzięki swojej determinacji i wytrwałości osiągnęli sukces w realizacji marzeń, choć początki ich karier nie były tak kolorowe.

art phoczxcZCZtoPamiątkowe zdjęcie z zakończenia trzeciej edycji wolontariatu bibliotecznego w Przewornie

To wyjątkowe spotkanie było niezwykłą okazją dla młodych ludzi do poszerzenia swojej wiedzy, zainspirowania się oraz zrozumienia, jak ważna jest ciężka praca i zaangażowanie w dążeniu do celów. Dzień ten na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników i będzie motywacją na kolejne lata nauki i rozwoju osobistego.

Wolontariat biblioteczny to doskonała okazja dla młodych ludzi do zaangażowania się społecznie, uczenia się nowych umiejętności oraz rozwijania pasji czy zainteresowań. Dzięki takim inicjatywom jak wolontariat biblioteczny możemy przekonać się, że wspólne działanie i wsparcie innych może przynieść wiele satysfakcji i radości.

Artykuł zamieściliśmy w 22 (1210) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także