Miejscami może występować grad, lokalnie nawet o średnicy do około 6 cm

 Biuro Prognoz Meteorologicznych komunikat o zagrożeniu 3 stopnia dla powiatu strzelińskiego, związanego z możliwością wystąpienia burz z gradem.

Dziś, 21 czerwca od godz. 16, do 22 czerwca do godz. 8 prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć ulewne opady deszczu od 35 mm do 50 mm oraz porywy wiatru do 120 km/h. Miejscami grad, lokalnie o średnicy do około 6 cm.

Ze względu na dynamiczną sytuację stopień ostrzeżenia może ulec zmianie.Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80 procent.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
cześ
Kłamstwo! Nic takiego nie miało miejsca!!!
-1

Przeczytaj także