Zapraszamy do najnowszego wydania Słowa. Dziś w gazecie piszemy o nietypowej sytuacji na boisku z udziałem księdza z Wiązowa. Na kilka dni przed wyborami zamieszczamy poradnik wyborczy wyjaśniający, jak prawidłowo zagłosować, a także listę wszystkich kandydatów z naszego okręgu.
Ponadto:
- Relacja z sesji w Kondratowicach
- Ciąg dalszy procesu w sprawie zabójstwa na ogródkach obok osiedla gen. Grota Roweckiego
- Opowieść o wyjątkowym człowieku, którego w Strzelinie znali prawie wszyscy
- O planach CUKIT, które spodobają się mieszkańcom Strzelina
- O bezrobociu w naszym powiecie
- O sołtysie z zacięciem artystycznym
- O ważnych zmianach w urzędzie gminy w Borowie i wynagrodzeniu wójta
Byłeś świadkiem ciekawych wydarzeń? Masz interesujący temat, film lub zdjęcie? Czekamy na sygnał od Ciebie - bądź z nami w kontakcie: kontakt@sloworegionu.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także