Pokaz iluzji w wykonaniu Caspra z Cyrku Acapulco cieszył się wielkim zainteresowaniem. Fot. SOK Strzelin

W niedzielę, 28 kwietnia, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Strzelinie odbył się festyn charytatywny na rehabilitację Wiktorii Tetiuk, chorującej na Zespół Edwardsa. Organizatorzy wydarzenia, rodzina i przyjaciele, przygotowali szereg atrakcji.

Był wspólny taniec, koncerty, zajęcia fitness, warsztaty kulinarne dla dzieci, spektakl iluzji w wykonaniu Caspra z Cyrku Acapulco. Dariusz Stępień parzył marokańską herbatę i opowiadał o dalekich podróżach, były licytacje, loterie fantowe, sprzedaż ciast, konsultacje kosmetyczne z Julią Madej, występ Eli Kliś oraz dużo więcej atrakcji. Tego dnia na rehabilitację Wiktorii udało się zebrać 18 557,12 zł. Pieniądze trafią na konto fundacji Gramy o Życie.

W niedzielę, 5 maja, w Przewornie odbyło się kolejne „Słodkie Pomaganie” dla Wiktorii. Tego dnia sprzedawano ciasta, z których dochód zasilił zbiórkę na rehabilitację dziewczynki. Udało się zebrać aż 12,5 tys. zł. Gratulujemy wszystkim zaangażowanym w akcje dla Wiktorii i tym osobom, które mają otwarte serca i wspierają tego typu zbiórki.

Artykuł zamieściliśmy w 17 (1205) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także