Targi Pracy i Edukacji cieszyły się sporym zainteresowaniem

W sali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Strzelinie odbyły się Targi Pracy i Edukacji. Była to idealna okazja do zapoznania się z ofertami pracy w okolicy i za granicą. Młodzież mogła zapoznać się także z ofertą szkół ponadpodstawowych.

Organizatorami wydarzenia byli Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie, Starostwo Powiatowe, Hufiec Pracy w Strzelinie i Młodzieżowe Centrum Kariery OHP. Swoje stanowiska miały lokalne i duże firmy, stowarzyszenia, instytucje, a także szkoły ponadpodstawowe.

Jedni szukają pracy na wakacje, a inni – na stałe. Jak oceniają ofertę tegorocznych Targów Pracy i Edukacji?

Jeszcze się uczę, ale przyszłam tu obejrzeć oferty pracy na najbliższe wakacje. Zapoznałam się z kilkoma stanowiskami i otrzymałam ulotki. Fajne wydarzenie, żeby się czegoś dowiedzieć – mówiła Ewa Chamuczyńska.

Szukam pracy na stałe. Przejrzałam wszystkie oferty i stanowiska, ale nie podoba mi się to, że jest tu dużo pośredników. Większość pieniędzy, które zarobimy, to idzie tak naprawdę dla nich – mówiła Agnieszka Ciura.

Usłyszeliśmy również, że w porównaniu z poprzednimi targami pracy, tym razem znalazło się więcej ofert pracy za granicą. Frekwencja na tym wydarzeniu była naprawdę duża, a stanowiska cieszyły się sporym zainteresowaniem.

Artykuł zamieściliśmy w 16 (1204) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także