Zapraszamy do najnowszego numeru Słowa. Relacjonujemy w nim pierwsze sesje samorządów nowych kadencji i wyniki tajnych wyborów przewodniczących.

Wracamy też do sprawy gigantycznego oszustwa na symulowaną chorobę. Piszemy o tym, jakie zarzuty stawiane są Grzegorzowi P. i dlaczego aresztowano jego żonę?
Ponadto: 
-pierwsze odebranie samochodu za jazdę po pijaku
-okoliczności prawdopodobnego samobójstwa spowodowanego samochodem
-decyzja burmistrz Strzelina, która nie chce, ale może zostać europarlamentarzystą
-historia opuszczonego zakładu, który kiedyś tętnił życiem
Byłeś świadkiem ciekawych wydarzeń? Masz interesujący temat, film lub zdjęcie? Czekamy na sygnał od Ciebie - bądź z nami w kontakcie: kontakt@sloworegionu.pl 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
burmistrz strzelina nie chce ale może zostać europarlamentar zystą. jak nie chce to niech nie kandyduje. proste.
nie wiem jak tam u niej z językami obcymi no ale jak ma lat 50siąt to ma doświadczenie życiowe większe niż 30to letnia greczynka - europoseł co to od władz kataru ciężkie walizki z dolarami dostała a posadę europosła załatwił jej ten komu ona zawartość rozporka obsługuje.
numerem jeden na liście zadeklarowanych komuchów jest śmieszek - czyli żona biedronia i to on pewnie sie do europarlamentu dostanie i będzie pasował do tamtego towarzystwa.

1
Gravatar
Marek
Co za wiedza...i słownictwo, wszystko na nie, od tego są psychologowie.
0
Gravatar
spajker.
psychologowie zamiast psychologów. co za nowoczesność. dyplom prosto z ludowa polskiego.
stara gruba baba ze wsi z narcyzmem wielkościowym i z pegieerowskim rodowodem ma ochote rządzić eurokołchozem.
napisz proszę które z moich zdań jest nieprawdziwe. locha fizyczna i umysłowa to jest cel dla myśliwych podobnie jak grecki lachociąg łąpówkarski i pederasta lewicowy. jak masz psychologa w strzelinie to wskaż jego adres. podeślę tam na zwiady dyrektora pzla i ciebie chciwy i służalczy marku o etyce żyda..

2

Przeczytaj także