Zapraszamy do lektury wyjątkowego wydania Słowa Regionu. Dziś w przedwyborczym wydaniu, które liczy aż 52 strony, prezentujemy wizerunki i podajemy informacje o kilkuset kandydatach ubiegających się o mandaty w różnych samorządach. Jest też szczegółowy poradnik wyborczy. Przeczytaj, aby wiedzieć jak głosować. 
 Ponadto:
- Historia pana Adama, który od 5 lat mieszka w przyczepie kempingowej
- Jaka kara spotka odpowiedzialnych za nielegalne wysypisko śmieci w Żeleźniku?
- O przerwanej sesji w Kondratowicach, która ma się skończyć po wyborach
- O słowach wypowiedzianych przez radną w Wiązowie i odpowiedzi o Putinie
- O akcji policjanta po cywilu, który zatrzymał złodzieja
- O szansach na szybki internet w Strzelinie
- Balsamacji zwłok
 Byłeś świadkiem ciekawych wydarzeń? Masz interesujący temat, film lub zdjęcie? Czekamy na sygnał od Ciebie - bądź z nami w kontakcie: kontakt@sloworegionu.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także