Dziś, 27 kwietnia, na skrzyżowaniu ulic Okrężnej i Ziębickiej w Przewornie doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki VW i motocyklisty.

- Kierowca samochodu osobowego nie upewniając się co do możliwości włączenia się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście i doprowadził do zderzenia - wyjaśnia asp. szt. Piotr Sołtysiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej policji w Strzelinie. - W związku z wypadkiem motocyklista doznał urazu prawej nogi. Został przetransportowany do szpitala w celu udzielania pomocy medycznej.

Na miejscu działają jeszcze służby.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Dominik
Wypadel

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990

0
Gravatar
cześ
Na policję zgłoś barani łbie!!!
0
Gravatar
ANTYOBYWATEL
No
No i się zaczęło....
0
Gravatar
spajker.
dawcy nerek i innych organów wewnętrznych do przeszczepu już w trasie. nie lękajcie się, bezrobotni, ciężarne, w chwili uniesienia, zaraz dostaniecie wszywke wątroby z asfaltu w miejsce swojej zapijaczonej wątroby.
taki motocyklista z silnikiem 110 km jedzie z prędkością 260 kmh a ty swoim golfem z 45 km włączasz się do ruchu i przed sekundą sprawdziłeś że nikogo na drodze nie ma no i ciach. motocyklista wpada ci przez okno do środka pomimo tego że go nie zapraszałeś. hulajnogi elektryczne też tak mają.
zyskują na tym biorcy nerek.

3

Przeczytaj też