Wiceprzewodniczącym Rady Gminy Borów został Krzysztof Chaberski

We wtorek, 14 maja, odbyła się II Sesja Rady Gminy Borów. Radni wybrali wiceprzewodniczących rady gminy oraz ustalili składy komisji stałych.

Na początku radni w tajnym głosowaniu wybrali wiceprzewodniczącego Rady Gminy Borów. Swoją kandydaturę na tę funkcję zgłosili Anna Budna i Krzysztof Chaberski, a w komisji skrutacyjnej zasiedli: Jan Przyszlak, Tomasz Zacharow i Anna Orzeszek-Kamińska. Kandydaci na stanowisko wiceprzewodniczącego rady otrzymali po trzynaście głosów za, co sprawia, że oboje będą pełnić tę funkcję w kadencji 2024-2029.

Wiceprzewodniczącą Rady Gminy Borów została Anna Budna

Radni zadecydowali również, w jakim składzie osobowym prowadzone będą posiedzenia komisji stałych. Oto lista przewodniczących i ich zastępców w poszczególnych komisjach: Komisja Finansów i Rolnictwa - przewodnicząca Justyna Olanin, zastępca Tomasz Zacharow; Komisja Rewizyjna – przewodniczący Wiesław Lechowski, zastępca Jolanta Morawiecka; Komisja Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu – przewodniczący Jan Przyszlak, zastępca Anna Orzeszek-Kamińska; Komisja Rozwoju Gospodarczego, Ładu i Porządku Publicznego – przewodnicząca Barbara Chrzan, zastępca Krystyna Chorążewska; Komisja Skarg, Wniosków i Petycji – przewodnicząca Anna Muszyńska, zastępca Ryszard Górniak.

Na koniec obrad przewodniczący Rady Gminy Borów Maciej Bagiński przypomniał radnym o składaniu oświadczeń majątkowych.

Cały artykuł zamieściliśmy w 19 (1207) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
człowiek na zdjęciu wygląda jak baćka łukaszenko. borów już miał ważniaka w postaci hrabiego von moltke, który zorganizował zamach na führera w lipcu 1944 a później niemcy powiesili go za żebro na haku rzeźnickim w borowie a ludność spędzili aby patrzyli na męczarnie zdrajcy przywódcy patriotycznej niemieckiej partii robotniczej. pałac von moltkego w brzezicy od 1945 okupuje prymitywizm.
0

Przeczytaj także