Nagrodzeni uczestnicy konkursu na pamiątkowym zdjęciu

Gminna Biblioteka Publiczna w Borowie pod honorowym patronatem Wójta Gminy Borów zorganizowała konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Cybebohater” w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu.

W środę, 21 lutego, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom. Jak podkreślają organizatorzy, w ostatnim czasie coraz bardziej widoczne staje się znaczenie świadomości cyberbezpieczeństwa. W czasie, kiedy technologia jest nieodłączną częścią naszego życia, dbałość o bezpieczeństwo w przestrzeni internetowej staje się priorytetem. Niezmiernie ważne jest więc docenienie osób, które wyróżniają się w promowaniu bezpiecznych praktyk online oraz działają na rzecz ochrony danych i prywatności w sieci.

Nagrodzeni w konkursie zostali:
1. Wojciech Placek, Wiktor Kozioł
2. Zofia Krzeszowska
3. Zuzanna Białowąs, Helena Krzeszowska

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Oleg
BRAWO!!!! GRATULACJE!!!
0

Przeczytaj także