Remont ul. Oławskiej w Strzelinie będzie kosztował 5,1 mln zł

Ulica Oławska w Strzelinie przejdzie gruntowną przebudowę. Na jakim etapie znajduje się ta inwestycja? 

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei planuje remont ul. Oławskiej w Strzelinie. Czy gmina Strzelin będzie partycypowała w kosztach tej inwestycji? Czy strzeliński ZwiK przy okazji wymieni sieć wodociągową na tej ulicy?

Władze miasta oraz sami mieszkańcy z niecierpliwością czekają na wykonanie remontu drogi wojewódzkiej nr 396 – ulicy Oławskiej, która przebiega przez Strzelin i stanowi jego wizytówkę – przyznaje burmistrz Dorota Pawnuk. – Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu w odpowiedzi na moje liczne wnioski o remont tej ulicy, poinformowała kilka tygodni temu, że przedmiotowe zadanie zostanie zrealizowane, a obecnie trwa przygotowywanie dokumentów do ogłoszenia postępowania przetargowego, którego celem jest wyłonienie wykonawcy robót – dodaje nasza rozmówczyni.

Cały artykuł zamieściliśmy w 23 (1211) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
ANTYOBYWATEL
No
Czekam na remont drogi Chociwel-Górzec
0
Gravatar
Locomotyva
Już dawno po wyborach a piane dalej biją🤣
0
Gravatar
spajker.
oligarcha strzeliński kupił ogródki działkowe przy oławskiej w tym cmentarz żydowski przy oławskiej.
idę o zakład po po remoncie ulicy na koszt gminy planowane do zabudowy familokami tereny zielone nabiorą na wartości. partnerstwo publiczno - prawne.

3

Przeczytaj również