30-latek pod wpływem alkoholu wszczął awanturęi zdemolował miejsce zamieszkanie. Foto ilustarcyjne/pixabay

Zdarzenia z kroniki policyjnej z 17 i 18 czerwca.

 ***

17 czerwca do dyżurnego strzelińskiej jednostki wpłynęła informacja o uszkodzonej - złamanej latarni przy rondzie im Zesłańców Sybiru. Funkcjonariusze powiadomili odpowiedzialnego za infrastrukturę pracownika UMiG Strzelin, którzy zabezpieczyli wskazane miejsce

***

17 czerwca do dyżurnego strzelińskiej jednostki wpłynęła informacja o pieszym poruszającym się po autostradzie. Skierowany na miejsce patrol napotkał wskazanego w opisie mężczyznę, a następnie przewiózł go w bezpieczne miejsce.

***

18czerwcafunkcjonariusze WRD zatrzymali do kontroli kierującego samochodem ciężarowym marki Man, który przekroczył dozwolona prędkość aż o 28 km/h. Kierowca skorzystał z prawa do odmowy przyjęcia mandatu karnego w kwocie400 zł i 7 pkt karnych. Policjanci sporządzili materiały downiosku o ukaranie.

***

18 czerwca funkcjonariusze WRD zatrzymali do kontroli w miejscowości Wąwolnica nietrzeźwego rowerzystę. 55-latek miał 0.7 promila alkoholu w organizmie. Został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł.

***

18czerwca funkcjonariusze OPI podczas przeprowadzonej interwencji w gminie Strzelin zatrzymali nietrzeźwego 30-letniego mężczyznę, który będąc pod wpływem alkoholu, wszczął awanturęi zdemolował miejsce zamieszkanie. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

***

18 czerwca 30-letnia mieszkanka gminy Strzelin powiadomiła, że podczas sprzedaży sukienki na portalu internetowym nieustalony sprawca nakłonił ją do podania kodu Blik, w zamian za ubezpieczenie przesyłki, w wyniku czego utraciła pieniądze w kwocie 500 zł, po czym kontakt z kupującym się urwał.

***

17 czerwca do dyżurnego strzelińskiej jednostki zgłosiła się 32-letnia mieszkanka gminy Wiązów i zawiadomiła, że nieustalony sprawca przy operacji na portalu sprzedażowym przejął kontrolę nad rachunkiem bankowym zgłaszającej, z którego wyprowadził 3000 złotych.

***

18 czerwca funkcjonariusze WRD KPP w Strzelinie zatrzymali mieszkańca gminy Borów, który kierował samochodem osobowym marki Mercedes pomimo zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi wydanym przez sąd. Pojazd przekazano osobie wskazanej. Kierowcę po wykonaniu czynności zwolniono do domu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Grzegorz
Mam dość
STRZELIN TO MIASTO PATOLOGII

NA PALCACH JEDNEJ RĘKI DA SIĘ POLICZYĆ NORMALNYCH LUDZI (ja należę do tej grupy)

-1

Przeczytaj też