Na miejsce szybko przyjechali strażacy z JRG Strzelin i patrol policji

Dziś, 16 maja, po godz. 11 dyżurny stanowiska kierowania otrzymał zgłoszenie, że przy ul. Ząbkowickiej w Strzelinie pali się ogień w jednym z mieszkań. Z okna wydobywa się dym.

Po przybyciu na miejsce strażacy weszli do lokalu. Okazało się, że zapalił się garnek na kuchence. Strażacy przewietrzyli mieszkanie. Osoba, która przebywała w pomieszczeniu nie potrzebowała pomocy.

Osoba, która przebywała w mieszkaniu nie potrzebowała pomocy

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
dzisiaj to nawet kotleta nie dopieczesz do końca. Trzeba przejść na tatar bo wpadnie ci na chatę jak nie skarbówka to straż pożarna.
2
Gravatar
cześ
Mogli mu w gotowaniu chociaż pomóc :D
0

Przeczytaj też