Najlepsze młodziczki z naszego województwa trenowały w Strzelinie

Na obiektach sportowych przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Strzelinie odbyło się zgrupowanie kadry Dolnego Śląska w siatkówce plażowej w kategorii młodziczek.

Na strzelińskich boiskach trenowało sześć siatkarek z: Wrocławia, Radkowa oraz Lubinia. To czołowe zawodniczki z naszego województwa, które szlifują formę przed najważniejszymi zawodami sezonu 2024. W czerwcu w Strzelinie odbędą się Mistrzostwa Dolnego Śląska młodziczek w siatkówce plażowej. Trener kadry chwalił strzelińskie obiekty i zapowiedział, że w przyszłości w Strzelinie mogą odbyć się kolejne konsultacje szkoleniowe wojewódzkie. Szkoleniowiec żałował, że w Strzelinie nie ma młodziczek, które mogłyby rozegrać gry sparingowe z jego podopiecznymi. Siatkarki trenowały dwa razy dziennie.

Artykuł zamieściliśmy w 19 (1207) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również