Uczniowie Szkoły Muzycznej w Strzelinie po raz kolejny udowodnili, że talent, ciężka praca i pasja do muzyki dają wspaniałe efekty. Ostatnie dni przyniosły dwie wiadomości o sukcesach młodych artystów.
Mateusz Kazimierowicz, uczeń klasy gitary prowadzonej przez pana Łukasza Figiela, zdobył III nagrodę w XVIII Ogólnopolskim Mikołajkowym Konkursie Gitarowym dla Dzieci w Rybniku. To wyjątkowe osiągnięcie w prestiżowym konkursie, który co roku przyciąga najlepszych młodych gitarzystów z całej Polski.
Kolejną świetną wiadomością jest sukces Natalii Klepuszewskiej, uczennicy klasy fortepianu pani Julii Rumińskiej-Wyrwy. Natalia zdobyła II nagrodę w V Międzynarodowym Konkursie „Muzyczny Koryfeusz”, rywalizując z uczestnikami z różnych krajów.
Gratulujemy Mateuszowi i Natalii oraz ich nauczycielom zaangażowania i ciężkiej pracy, które zaowocowały tak wspaniałymi wynikami. Sukcesy te są dowodem na wysoki poziom edukacji artystycznej w Szkole Muzycznej w Strzelinie. Życzymy młodym muzykom dalszych osiągnięć na ich artystycznej drodze.
Artykuł zamieściliśmy w 1 (1238/39) wydaniu papierowym Słowa Regionu.













































































Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij