Nowa kierownik Katarzyna Jachowicz

Nową kierownik Centrum Usług Komunalnych i Technicznych (CUKiT) w Strzelinie została Katarzyna Jachowicz. Na stanowisku zastąpiła Radosława Kotlewicza.

Katarzyna Jachowicz jest absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na kierunku architektura krajobrazu. Obecnie kończy studia podyplomowe na Politechnice Wrocławskiej. Od ponad dekady mieszka w gminie Strzelin. Przez ostatnie 13 lat pracowała w strzelińskim magistracie, w którym zajmowała się gospodarką komunalną, współpracując w wielu obszarach z CUKiT-em.

– Objęcie stanowiska kierownika tej jednostki jest dla mnie wyróżnieniem, ale także wyzwaniem. Od pierwszych dni pracy staram się dokładniej poznać strukturę i zakres obowiązków, aby działania CUKiT-u jak najlepiej odpowiadały potrzebom mieszkańców – mówi nowa pani kierownik.

Katarzyna Jachowicz wierzy, że z wiedzą i doświadczeniem, które nabyła, pracując na rzecz gminy przyczyni się do rozwoju CUKiT-u.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Guli
To kiedy był jakiś nabór, bądź konkurs ofert na kierownika?Czy być może nie było, nie ma obowiązku!?? Najpierw kupę lat był tam p.o. (ale to moda z gminy) później P. Radek no powiedzmy lagalny konkurs , a teraz co!? Przesunięcie z UMiG? Tak można ...aaaaa zapomniałem w naszej gminie można wszystko , cytując: " ...jest tylko jedna racja..." . Betonujmy wszystko bo mogą przyjść trudne czasy ;)))
1

Przeczytaj również