Podczas imprezy można było skosztować pyszności ze strefy gastronomicznej

Na stadionie w Kuropatniku odbyło się wydarzenie "Sportowcy dla Społeczności", zorganizowane przez klub Gromnik Kuropatnik i Sołectwo Kuropatnik. Na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji.

Licznie zgromadzeni kibice obejrzeli mecz drużyn dziecięcych Gromnik Kuropatnik – Młodzik Przeworno. W międzyczasie pod wiatą na stadionie zebrali się fani futbolu, którzy kibicowali naszym podczas meczu Polska – Holandia. Atrakcji dla dzieci było znacznie więcej. Najmłodsi mogli zrobić sobie zdjęcie z Komisarzem Lwem czy skorzystać z kurtyny wodnej, dzięki uprzejmości OSP Kuropatnik. Dużym zainteresowaniem cieszyło się także malowanie twarzy. Nie zabrakło również poczęstunku z grilla i słodkości dla każdego dziecka.

Malowanie twarzy cieszyło się dużym zainteresowaniem

Podczas wydarzenia wolontariusze zbierali środki na leczenie podopiecznego stowarzyszenia Gramy o Życie, 10-letniego Jasia Rusina, mieszkańca Kuropatnika, u którego zdiagnozowano autyzm atypowy i zespół PANDAS. Chłopiec otrzymał także pamiątkową koszulkę piłkarską. – Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia. To kolejny krok ku integracji lokalnej społeczności, połączony ze szczytnym celem – podkreśla Marek Rychlica, radny Rady Miejskiej Strzelina oraz jeden z organizatorów imprezy.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również