W tym roku rajdowcy nie pojawią się na strzelińskich trasach

Mamy złą informację dla fanów wyścigów samochodowych z naszego powiatu – 5. Rajd Strzeliński nie odbędzie się w roku 2024. Impreza była zaplanowana w dniach 22-23 czerwca w ramach Rajdowego Samochodowego Pucharu Sudetów 2024.

Rajd nie odbędzie się z powodu problemów organizacyjnych. W mediach społecznościowych na ten temat wypowiedział się dyrektor poprzedniego rajdu w Strzelinie, Jarosław Dyszkiewicz: „Rzadko kiedy się poddajemy. Myślę, że przez dwanaście lat pokazaliśmy swoją pracę i dążenie do celu, ale nie za wszelką cenę. Organizator ma mnóstwo problemów do rozwiązania, o których postronne osoby nie mają pojęcia. Główny sponsor wycofał się w ostatnim momencie, pojawiły się problemy z dopięciem tras oraz budżetem całej imprezy.

Cały artykuł zamieściliśmy w 23 (1211) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Jerzy
Redakcja tego brukowca używa chyba Internet Explorer. O tym, że się nie odbędzie było już wiadome podczas rajdu natury 2024. Redakcja piszę artykuł 28.06 o imprezie która miała odbyć się tydzień temu.
4

Przeczytaj również