Uczniów odwiedził ogromny miś panda

Wspaniale przystrojona sala, dziewczęta w pięknych sukniach i elegancko ubrani chłopcy oczekiwali z niecierpliwością na pierwsze takty poloneza, który miał stworzyć tę niesamowitą i uroczystą atmosferę.

W czwartkowe popołudnie, 6 czerwca, uczniowie klasy 8a Szkoły Podstawowej nr 5 w Strzelinie o godz. 17.00 rozpoczęli swój pierwszy w życiu wielki bal. Taniec zachwycił wszystkich zgromadzonych gości, szczególnie rodziców, którzy nie kryli wzruszenia i dumy.

Po pięknych tańcach - uczniowie przywitali gości nie tylko polonezem. ale również walcem, głos zabrała dyrektor  Sylwia Koperska, dodając otuchy ciepłym słowem i życząc wspaniałej zabawy.

Uczniowie przywitali gości polonezem i walcem

W imieniu rodziców, jednocześnie jako przewodnicząca rady rodziców, parę słów wypowiedziała Izabela Kuc-Kuriata. Podziękowała dyrekcji, wychowawczyni Agacie Horżanieckiej i pozostałym nauczycielom za wsparcie, życzliwość i pomoc w nauce.

Ósmoklasiści rocznika szkolnego 2023/2024 są bardzo nieliczną grupą uczniów w powiecie, dlatego organizacja takiego przedsięwzięcia była bardzo trudna. Uczniom SP nr 5 udało się to dzięki zaangażowaniu wszystkich rodziców, szczególnie ogromnej determinacji trójki z nich: K. Łużnej, B. Gulczyńskiej i I.Kuc-Kuriacie, które mimo trudności doprowadziły sprawę do końca.

W trakcie balu atrakcji było co niemiara. Dzieci odwiedził ogromny miś panda, który tańczył razem z uczniami do wielu piosenek.

Z całą pewnością bal ten przejdzie do historii i zapadnie na długo w pamięci wszystkich uczestników. Absolwentom Szkoły Podstawowej życzymy powodzenia w dalszej edukacji.     

Artykuł zamieściliśmy w 22 (1210) wydaniu papierowym Słowa Regionu.  

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również