Pamiątkowe zdjęcie dzieci, biorących udział w warsztatach

Realizując projekt "Bawię się matematyką – mam skarbonkę", uczniowie z zerówki Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 i Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Strzelinie "bawiły się" matematyką na wspólnych warsztatach w ramach trzeciej edycji programu grantowego "Rosnę z matematyką".

Dzieci wspólnie zatańczyły układ "Tańczące patyczki", zaprojektowały z plasteliny stronę tytułową matematycznych zeszytów oraz wykonały razem wiele łamogłówek, w tym m.in. sudoku. Na pytanie wychowawcy Sylwii Wojnarowskiej: „Jak się Wam podobał wspólny dzień?", Kasia, jedna z uczennica z "piątki" odpowiedziała, że był to najwspanialszy dzień w szkole, gdyż poznała nowe koleżanki. Pani Agnieszka Czyrska, wychowawczyni zerówki w PSP nr 4 w Strzelinie, stwierdziła, że to był bardzo dobry pomysł na zrealizowanie wspólnych zajęć oraz bardzo dziękuje za zaproszenie.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również