We wtorek, 28 maja, odbyła się kolejna sesja Rady Miejskiej Strzelina nowej kadencji. Podczas posiedzenia burmistrz Dorota Pawnuk przedstawiła raport o stanie gminy za 2023 rok oraz sprawozdanie z wykonania budżetu.

W porządku obrad znalazła się także m.in. uchwała w sprawie powołania komisji konkursowej do przeprowadzenia konkursu na dyrektora Publicznego Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego w Strzelinie. Umowa zawarta na czas określony z dotychczasowym dyrektorem Norbertem Rabą kończy się bowiem z dniem 30 czerwca. Radnym przedstawiono także proponowane zmiany w budżecie. Relację z posiedzenia zamieścimy w kolejnym numerze Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
obecny dyrektor jest bardzo dobry. poszedłem tam raz i jak zobaczyłem stan umysły dyrektora, jego nikotynizm , jego narcyzm wielkościowy, jego meganadwagę i jego służalczość to od razu poczułem sie zdrowszy od niego już w drzwiach tej przychodni.
ten konkurs to lipa i cyrk objazdowy i wiadomo kto go wygra.

1

Przeczytaj również