Funkcjonariusze potwierdzili, że pojazd nie pochodzi z kradzieży, z samochodu nie wyciekają żadne płyny i nie ma podstaw, aby była konieczność usunięcia go z parkingu

Do naszej redakcji zadzwonił pan Tomasz informując, że na parkingu dla samochodów ciężarowych przy ul. Wojska Polskiego w Strzelinie od grudnia ubiegłego roku stoi uszkodzone, pokolizyjne Audi Q7. Samochód o tyle go zainteresował, gdyż zauważył, iż kręcą się przy nim różne osoby. Nie wiedział, co się stało z właścicielem pojazdu, że od tak długiego czasu go nie odbiera.

W związku z otrzymanym sygnałem skontaktowaliśmy się z oficerem prasowym KPP w Strzelinie z prośbą o interwencję i sprawdzenie, dlaczego samochód tak długo stoi? Czy nie jest przypadkiem przedmiotem kradzieży? Oficer prasowy asp. szt. Piotr Sołtysiak wyjaśnił, że temat jest policji znany. Funkcjonariusze potwierdzili, że pojazd nie pochodzi z kradzieży, z samochodu nie wyciekają żadne płyny i nie ma podstaw, aby była konieczność usunięcia go z parkingu. W tej sprawie decyzja należy do właściciela audi i ewentualnie zarządcy parkingu, na którym stoi.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
TruckdriverDST
Auto fajne ale nie dla każdego,przecię tnego Iksińskiego koszty utrzymania wydrenują portfel do dna... Bezpłatny parking ludzie traktują jak swój,podobn ie jest powierdzmy w Belgii. Rumuni swoimi prywatnymi autami blokują miejsca dla ciężarówek... Zawodowi wiedzą o czym piszę... Pozdrawiam wszystkich i Czesia i Spajkera też...
6
Gravatar
cześ
Dzięki!!!!!
0
Gravatar
Irys
T.Filzman. powiedziała :
To na pewno spajker się kręci moło tego samochodu laugh

Tak gonić go i psami poszczuć.

1
Gravatar
spajker.
z gonieniem trzeba uważać. gdyby twoja mama nie goniła się systemem każdy z każdym to na świecie nie byłoby takiego przeludnienia. poza tym psiarnia mi niestraszna. mnie to nawet belzebub z torunia śmieszy a nie straszy. zatęchłą woń kruchty i spleśniałych średniowiecznyc h mózgów patolickich też. no może gdyby honorowy obywatel strzelina pedofil żył to bym się lękał. no ale z psami jest większy logiczny kontakt niż z t. filzmanem i z irysem czyli tym samym zaczadzonym kadzidłem i wredotą zabugolem. bracia gęsikowscy - moi idole pokazali mi w czynach jak dbać o dynamiczny rozwój przyrostu naturalnego w prywisljanskim kraju.
1
Gravatar
T.Filzman.
To na pewno spajker się kręci moło tego samochodu laugh

1
Gravatar
spajker.
rozmawiałem z właścicielem tego samochodu. samochód jechał do torunia jako dar od bezrobotnego dla ascetycznego toruńskiego belzebuba. belzebub powiedział że nie przyjmuje już darów o srebrnym kolorze i tylko teraz kolor złoty go interesuje. no i lipa. samochód osiadł w strzelinie i już nawet złodziej michałkiewicz go nie da rady ukraśc tak jak dywan z czeskiego kościoła w strzelinie i ze szkoły czeskiej. jak masz inteligencję ruchową to zatańcz z premierem w toruniu na święta diabłanarodzeni owe. ajatollah chciwy będzie dyrygentem.
0
Gravatar
spajker.
tak kręcę się. zabrałem sobie z niego okulary przeciwsłoneczn e i kupiłam sobie nowe audi q7 tak aby t.filman i jemu podobni zakisili się z zawiści.
1

Przeczytaj również