Agata Bartulica, dyrektor Zespołu Oświaty Gminnej w Strzelinie, jest także pełnomocnikiem ds. utworzenia i organizacji pracy gminnego żłobka "Bajka"

Rekrutacja do powstającego właśnie gminnego żłobka "Bajka" trwa. Do kiedy można składać dokumenty, ile będzie kosztować pobyt dziecka w placówce i czy remont budynku zakończy się w terminie? 

Od lipca w Strzelinie przy ul. ks. Popiełuszki zacznie działać gminny żłobek. Obecnie w budynku oraz na zewnątrz dawnego, niepublicznego żłobka „Bajka” trwają prace remontowe. Decyzją burmistrz Doroty Pawnuk Agata Bartulica, dyrektor Zespołu Oświaty Gminnej w Strzelinie, została powołana na pełnomocnika ds. utworzenia i organizacji pracy żłobka. Rodzice, którzy chcą, aby ich dzieci uczęszczały do gminnego żłobka, mogą składać dokumenty do 30 maja w Zespole Oświaty Gminnej przy ul. Ząbkowickiej w Strzelinie. Tam też uzyskają wszystkie informacje na temat rekrutacji.

Do żłobka zostanie przyjętych siedemdziesięcioro dzieci. Przy rekrutacji pierwszeństwo mają dzieci, które obecnie uczęszczają do żłobka „Bajka”. Jest to około 30 osób. Co ważne, pracę w gminnym żłobku będą kontynuować dotychczasowi opiekunowie z „Bajki”. Zgodnie z uchwałą podjętą przez Radę Miejską Strzelina opłata za pobyt dziecka w żłobku w wymiarze 10 godzin dziennie wyniesie 723 zł.

Cały artykuł zamieściliśmy w 18 (1206) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
trwa rekrutacja do żlobka.
niezły perswers. aby przyjąć niemowle do żlobka potrzebna jest rekrutacja.
aby kupić szpital i oddać go w ręce prezesa raby i aby oddać zarząd strzelina w ręce wiejskiej kobity rekrutacja nie jest potrzebna. wystarczy plebiscyt na pegieerowie nazywany wyborami.
czy taki raba i czy taka pawnuk co to sie za zarządzanie zabierają wiedzą co to jest ekonometria? statystyka? teoria organizacji i zarządzania? historia myśli ekonomicznej? organizacja przetwarzania danych? geografia gospodarcza? historia gospodarcza? historia myśli ekonomicznej? teoria organizacji i zarządzania? matematyczna teoria podejmowania decyzji? rachunkowość finansowa? rachunkowość zarządcza? probabilistyka? ekonomia polityczna socjalizmu? ekonomia polityczna kapitalizmu? prawo gospodarcze? prawo spółek handlowych? prawo cywilne? socjologia? psychologia? ekonomika przedsiębiorstw ? mikroekonomia? makroekonomia? finanse przedsiębiorstw ? analiza finansowa? audyt finansowy?
te przerośnięcie i nabzdyczone własnym ego dzieci powinny zdawać egzaminy wstępne do tego żlobka zamiast zajmować fotele prezesów radnych starostów burmistrzów i innych szkodników okupujących budżetowe tłuste finansowo fotele dla własnych tłustych dooop.
te przerośniete dzieci w garniturach powinny dostać do zabawy klocki lego w żłobku a nie strzelin a nie powiat a nie firmy do zabawy w prezesa.

6
Gravatar
Zażenowana
Dramat. Co tu dużo mówić. Żłobek państwowy, wychodzi drożej niż prywatny. Obecnie za prywatny płace 700 zł bez limitu godzin. Hamstwo w państwie. Ale wiadomo jak to działa.... naiwniaki płacą,żeby inni mogli się nakrasc do prywatnej kieszeni.
2
Gravatar
spajker.
firmy prywatne zawsze są tańsze niż firmy państwowe. firmy prywatne musza konkurować i ceną i jakością. firmy państwowe zachowują się jak urząd czyli liczą na dotacje i nie mają presji na przeżycie na rynku.
7

Przeczytaj również