Nasza dziennikarka przez kilkanaście minut opowiadała reporterom o okolicznościach odkrycia oszustwa i dziennikarskim śledztwie

Publikacja gazety na temat podejrzanych o oszustwo Grzegorza P. i jego żony Justyny była tak bulwersującym tematem, że już dzień po naszej publikacji, sprawą zainteresowała się telewizja Polsat. W czwartek rano, 25 kwietnia, do redakcji przyjechała ekipa Polsatu. Dziennikarz Dariusz Nowakowski rozmawiał z naszą dziennikarką Magdaleną Ziółkowską, która sprawę odkryła i opisała jako pierwsza.

Nasza dziennikarka przez kilkanaście minut opowiadała reporterom o okolicznościach odkrycia oszustwa i dziennikarskim śledztwie, które prowadziła. Mówiła też o kulisach tych wydarzeń i reakcji mieszkańców, którzy nie dowierzają w to, co się wydarzyło i sprawą małżeństwa P. są bardzo zbulwersowani.

Reporter Polsatu rozmawiał także z rzecznikiem strzelińskiej policji, asp. sztab. Piotrem Sołtysiakiem, który poinformował go o prowadzonym w tej sprawie śledztwie. Nagrany materiał został wyemitowany jeszcze tego samego dnia w polsatowskich Wydarzeniach24.pl

Artykuł zamieściliśmy w 17 (1205) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również