Sylwia Grzeszczak wystąpi w Strzelinie podczas Święta Patrona Miasta w ostatni weekend września. Fot. Instagram Sylwia Grzeszczak

Na dworze coraz cieplej, więc wielkimi krokami zbliża się sezon imprez plenerowych. Strzeliński Ośrodek Kultury przedstawił już dwie gwiazdy muzyki, które wystąpią w naszym mieście w najbliższych miesiącach.

Święto Patrona Miasta Strzelina Michała Archanioła swoim występem uświetni Sylwia Grzeszczak! Piosenkarka ma na swoim koncie wiele znanych ze stacji radiowych hitów „Małe rzeczy”, „Sen o przyszłości” czy „Tamta dziewczyna”. Przypomnijmy, że impreza odbędzie się w ostatnią niedzielę września. Miesiąc wcześniej, w sobotę 31 sierpnia, do naszego miasta przyjedzie zespół Zakopower, twórcy takich hitów jak m.in. „Boso” ze swoim charyzmatycznym liderem Sebastianem Karpiel-Bułecką. Mieszkańców czeka więc prawdziwa muzyczna uczta!

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
dstt
Może lepiej żeby zamiast tych imprez dla gawiedzi przeznaczyć pieniadze na bardziej potrzebne inwestycje w Gminie.
4
Gravatar
TruckdriverDST
Rachunek za występ gwiazdy dołączymy do długu...??, a może zapłacimy obligacjami..??
3
Gravatar
spajker.
gwiazdy muzyki. takie jak therese orlovsky. no i charyzmatyczny karpiel-bulecka. charyzma jak u eltona johna. talent też. to jest kultura przez duże k. wnoszę aby burmistrz zmienił nazwę strzeliński ośrodek kultury na strzeliński sponsor kiczu. pani dyrektor już swoim wyglądem i swoim wiejskim pochodzeniem zapewnia kulturalną i umysłową ruinę tego ośrodka. proponuję kandydaturę biedronia na szefa sztabu generalnego i kononowicza na rektora jagiellonki. bedzie jak w strzelinie. swojsko wiejsko . cejrowski z kamerami zamiast do amazonii to do strzelina przyjedzie.
7
Gravatar
Sylwi
NACZELNY CHAM DST
A Tobie czopku postawimy pod Domem Kultury plastikowy tron z opisem "Naczelny Cham DST" - będziesz tam mógł zasiadać i zbierać hołdy od mieszkańców... Koronę zrobimy ci z nakrętek po mineralnej a berło z tutek papieru toaletowego
0
Gravatar
spajker.
zapomniałem dodać że to nie ja jestem czopkiem ale ty jesteś wsadem do końcówki układu wydalniczego ważnego urzędnika bez którego nie miałabyś pracy. no masz ambicje na bycie posłem ale nawet w poledance nie dałabyś sobie rady królowo kiczu i bezmyślności. prawdziwym perwersem jest to że gmina najpierw buduje sok a później go niszczy jego personelem o wrażliwości kultury rzędu ameby.
6
Gravatar
spajker.
no to jeszcze o blondfarbę do włosów poproszę. jak chcesz mnie zabić to nie kapslami ale muzyką disco z pola. nie rób mi korony z nakrętek bo jeszcze jak ten cieśla z nazaretu skończę. jemu najpierw dali korone a później muzyką kleznerską ukatrupili.
strzeliński ośrodek discooltury to zakład pracy chronionej.

5

Przeczytaj również