Protestujący rolnicy rozdawali polskie jabłka
Dziś o godz. 10.00 rozpoczął się protest rolników na strzelińskim rondzie im. Zesłańców Sybiru. Otworzył go organizator strajku Tomasz Ossowski. Głos zabrał również Marek Czerwiński i burmistrz Dorota Pawnuk, która solidaryzowała się z protestującymi.
Rolnicy przekonywali, że nie mają wyjścia i nie mogą się cofnąć, bo stoją pod ścianą. Jeszcze trzy lata temu nikt nie zdawał sobie sprawy, że założenia tzw. zielonego ładu tak drastycznie odbiją się na ich branży. Niedługo wdrażane pomysły eurokratów, związane z ekologią, dotkną wszystkich mieszkańców, np. podatek za ogrzewanie domów, obowiązkowy montaż fotowoltaiki itp. Rolnicy podkreślali, że walczą w imieniu nas wszystkich.
 

🟥 Dziś o godz. 10.00 rozpoczął się protest rolników na strzelińskim rondzie im. Zesłańców Sybiru. Otworzył go...

Opublikowany przez Słowo Regionu Strzelińskiego Środa, 20 marca 2024


 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
TruckdriverDST
Na pierwszy rzut oka myślę sobie co to za kobita ze wsi w tej pelisie z czarnej owcy a to pani burmistrz tak się postarzała.
2
Gravatar
Antek
Rolnicy mają krew na rękach.

-3
Gravatar
Oleh
Czy wy też macie wrażenie, że to rosyjska prowokacja?
0
Gravatar
Antek
Pożyteczni idioci?
Dlaczego organizatorzy tej zadymy nie zorganizowali blokad na granicy z Rosją? Przypadek?
-1
Gravatar
Sylwia
Śmierdzisz rosyjską onucą ruski prowokatorze.
-5
Gravatar
spajker.
ja jako przyszły burmistrz strzelina protestuję preciwko działaniom obecnych władz strzelina i ue. zupełnie niedawni władze zakazały uzywania pieca węglowego i namawiały do instalacji pieca gazowego. dzisiaj czytam na necie że niebawem piece gazowe ają byc zakazane. pułapka. ja jako meska dziwka pokażę się przed każdymi kamerami i w każdym kontekście który przyczyni się do wzrostu mojej popularności wyborczej. ja poprę protesty nsdap afd pzpr samoobrony i lgbt. ja będę przemawiał na trybunie pierwszomajowej i na mszy świętej. ja nie jestem egoistą żądnym władzy. ja jestem społecznikiem sympatyzującym z każdym. ze strajkującymi milionerami rolniczymi też. co prawda interesuje mnie tylko władza i pieniądze no ale zawsze udaję empatie nawet do obrzydliwych chciwców a to z traktora a to z belwederu a to z grota roweckiego. na zwzór leppera ciągnika dojdę do wiecepremiera. taka ze mnie kanalia.
5
Gravatar
Pppp
Z tymi piecami gazowymi to faktycznie trzeba sie skrzyknąć na jakąś manifestacje i przebić tą rolicza. Prezes saudi aramco powiedział że "prąd nigdy nie zastąpi ropy" i mysle ze ma racje, ich stać na to żeby wstrzymać postep elektryfikacji na rzecz ropofikacji
1
Gravatar
spajker.
polska podlegała już germanizacji rusyfikacji arystokracji sanacji komunizacji a teraz ukrainizacji watykanizacji i biurokratyzacji . polska zaprosiła mercedesa do jawora aby tam niemcy robili skrzynie biegów i do poznania vw aby tam robił busy. teraz unia mówi stop motoryzacji . robimy elektryfikację. kto teraz coś zainwestuje? burmistrz strzelina wspiera wandali blokujących miasto zamiast pilnować porządku. czy ja stojąc w korku na rondzie jestem w stanie zmienić politykę unijną? ja jestem przeciwny elektryfikacji samochodów i co? mam sie położyć w poprzek ronda a burmistrz mi wsparcia udzieli? za chwile trzeba będzie oklejać domy styropianem i ogrzewać je własnym pierdem. jestem temu przeciwny. i co? mam się położyć w poprzek ul wolności a burmistrz mnie będzie wspierać? niech ci rolnicy i inni protestanci zablokują luksusowe domy polskich europosłów z dietami po 15 000 euro co miesiąc. niech burmistrz zachowa klasę i przestanie machać łapkami jak pies fafik przed kamerami do każdego kto przyczyni się do jego popularności wyborczej.
2

Przeczytaj również