ZNAJDŹ NA STRONIE

 

 

Baszta prochowa przy ulicy Stanisława Staszica w Strzelinie – jedyna zachowana baszta dawnych fortyfikacji miejskich

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


T.Filzman.
Baszta ok cieszy oko swym widokiem. Jak chciałbym wejść do jakiejś rudery to odwiedzam go w jego domu w gminie Wiązów i czuje się jak w skansenie .

1
spajker.
no tak. tobie to już tylko baszta staje. jesteś sfilcowany. możesz cieszyć swoje oko starą ruderą zarówno w lustrze jak i w okolicach wiązowa.
-1
spajker.
baszta prochowa. jakaś rudera na remoncie której ktoś zarobi sobie miliony. baszta od 700 lat jest bezużyteczna i zajmuje tylko teren który można by wykorzystac bardziej praktycznie. wsadzimy w remont baszty miliony a baszty i tak zwiedzać nie można. ja proponuje wrzucić pieniądze do puszki przed restauracją ale do restauracji wejść nie można. proponuję wywalić miliony na zakup samochodu którm jeżdzić nie można. spadkobiervy zamków w anglii mieszkają w starych zamkach ale udostępniają je turystom aby objekt żył a nie był tylko martwym grobowcem i centrum kosztów utrzym,ania objektu. taki angielski hrabia w kapciach sam oprowadza turystów po swim zamku i jeszcze się cieszy że ktoś do takiej rudery zechciał przyjechać. te bloki ukraińce w rynku mają większą odporność na ostrzał artylerii of tej baszty a urok jednego i drugiego jest taki sam.
-2

Przeczytaj również