W pierwszym etapie zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania z ulicą Książąt Brzeskich do zjazdu za budynek przy pierzei południowej Rynku, w którym znajdują się m.in. Delikatesy „u Lipy”.
W drugim etapie zamknięty zostanie odcinek od zjazdu za budynek przy pierzei południowej Rynku, w którym znajdują się m.in. Delikatesy „u Lipy” do wejścia do kościoła.
W trzecim etapie zamknięty zostanie odcinek od wejścia do kościoła do zjazdu na zaplecze domu katechetycznego.
W czwartym etapie zamknięty zostanie odcinek od zaplecza domu katechetycznego do zjazdu prowadzącego do Przychodni Weterynaryjnej.
W piątym etapie zamknięte zostanie skrzyżowanie ulicy Książąt Brzeskich z ulicą Floriana w celu wpięcia nowego wodociągu do sieci.
Przepraszamy za związane z tym utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość i współpracę. Jednocześnie prosimy o nieparkowanie samochodów w obrębie prowadzonych prac.
Po zakończonych pracach rozpocznie się przebudowa ul. Św. Floriana w Strzelinie. Zakres prac obejmuje przebudowę ulicy na odcinku od skrzyżowania z ulicą Książąt Brzeskich do przychodni weterynaryjnej. Przebudowana zostanie kamienna nawierzchnia ulicy i chodnika. Ponadto, utwardzony zostanie parking przy przychodni weterynaryjnej, łącznik pomiędzy ulicą Floriana i Młynarską. Dodatkowo, wykonany zostanie chodnik wzdłuż bloków mieszkalnych (do ul. Wodnej). Wykonane zostanie nowe oświetlenie drogowe ul. Św. Floriana oraz łącznika do ulicy Młynarskiej. O rozpoczęciu tej inwestycji będziemy Państwa informować na bieżąco.
UMiG Strzelin












































































Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij
RE: Ulica św. Floriana zamknięta
Hadacz powiedziała : wystarczy kilka dni niemieckiej technologii sprzed 100 lat. na mickiewicza jest dzieło sztuki, takie bez betonowego fugowania. po położeniu kostki całą nawierzchnię się szlifuje i powstaje ładna nawierzchnia jak w rynku jak na dawnej kościuszki jak na bolka świdnickiego itd. dzisiejsze technologie sa 100 lat za niemcami. sa z epoki kamienia łupanego.RE: Ulica św. Floriana zamknięta
Hadacz powiedziała : Dawniej kostki brukowej były (nie wiem czy we wszystkich przypadkach) zalewane betonem dlatego ta kostka w rynku jest równa, dzisiaj sypią piasek a wtopi się pod kostkę przy pierwszym lepszym deszczu :)RE: Ulica św. Floriana zamknięta
Nie ma co nawet porównywać z jasnej strony materiału z jakiego układamy a z drugiej jakości roboty. W przypadku ul. Floriana jezdnia była już przekładana. Dlatego nie ma betonowego fugowania. Jednym słowem to nie oryginał z RynkuRE: Ulica św. Floriana zamknięta
zobaczcie jakie gówno jest na zamkowej. Porównajcie tę kostkę z tą z rynku czy z floriana.przecież to 50 lat trzeba, żeby była gładka.RE: Ulica św. Floriana zamknięta
spajker powiedziała : Zgadzam się jak najbardziej, teraz nie budują takich klimatycznych dróg. Technika nie taka i na jakości jakoś nie zależy. Dawniej robione drogi wytrzymywały dekady, czego nie można powiedzieć o obecnych.RE: Ulica św. Floriana zamknięta
no i z ładnego bruku zostanie lipa.