Świetlica wiejska w Księginicach Wielkich ma prawie 200 m² powierzchni. Fot. UG Kondratowice

W czwartek, 28 marca, odbyło się uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej w Księginicach Wielkich w gminie Kondratowice.

Wzięli w nim udział lokalni samorządowcy na czele z wójtem Tomaszem Graczem oraz przewodniczącym Marcinem Szczurowskim, a także licznie zgromadzeni mieszkańcy i zaproszeni goście. Po części oficjalnej, przemowach i przecięciu wstęgi, nadszedł czas na słodki poczęstunek. Przypomnijmy, że realizacja inwestycji rozpoczęła się w grudniu 2022 roku. W połowie listopada w urzędzie gminy w Kondratowicach wójt Tomasz Gracz podpisał umowę z firmą ESBUD z Niemczy na budowę świetlicy w Księginicach Wielkich. Inwestycja, na którą pozyskano dofinansowanie w ramach rządowego programu Polski Ład, kosztowała niespełna 1,4 mln zł.

W uroczystym otwarciu świetlicy uczestniczyło wielu mieszkańców. Fot. UG Kondratowice

Cały artykuł zamieściliśmy w 13 (1201) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
temat przepłacony 6 razy. nie każdy tak potrafi.

jak urzędnik ma zbudować swój domek o takiej powierzchni to wyda 150 000 zeta bo więcej to mu za drogo. no ale jak ma wydać nieswoje pieniądze to granic brak. no prawie brak. witamina b działa zawsze.

1

Przeczytaj także