Uczestnicy posiedzenia zauważyli, że w sprawach związanych z seniorami warto byłoby nawiązać współpracę z różnymi instytucjami

W poniedziałek, 18 marca, odbyło się kolejne posiedzenie Rady Seniorów Powiatu Strzelińskiego. Radni opracowali Ramowy Plan Pracy Rady Seniorów na 2024 rok. W tym punkcie dyskutowali na temat współpracy z wójtami i burmistrzami, która wpłynęłaby na ożywienie życia seniorów w poszczególnych gminach.

Radni zauważyli, że bez interwencji włodarzy gmin inicjatywa poprawy życia seniorów nie dojdzie do skutku. Padł wtedy pomysł organizacji spotkań z gospodarzami gmin, przewodniczącymi rad, z gminnymi radami seniorów oraz przedstawicielami seniorów z gmin, które tej rady nie posiadają. Celem spotkań byłoby omówienie współpracy, ale też przedstawienie ważnych spraw i potrzeb seniorów.

Uczestnicy posiedzenia zauważyli, że w sprawach związanych z seniorami warto byłoby nawiązać współpracę z różnymi instytucjami, takimi jak Gminne Ośrodki Pomocy Społecznej oraz Gminne Ośrodki Kultury.

Artykuł zamieściliśmy w 11 (1199) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
ważna konkluzja. jedni seniorzy vipowscy otrzymali władzę i odremontowane za setki tysięcy pomieszczenie na ząbkowickiej 11 i ci seniorzy uchwalili że inni seniorzy powinni być obiektem zainteresowania gopsu. perwers i hipokryzja. kupcie mi cesarski tron a ja każę wypiekać byłki kajzerki. zróbcie ze mnie premiera a ja każę firmom płacić pescję minimalna na poziomie 15 000 zeta na mc. taki ludzki jestem.
0

Przeczytaj także