W ubiegłym tygodniu przy drodze relacji Kondratowice – Prusy rozpoczęła się długo wyczekiwana inwestycja

W środę, 31 stycznia, rozpoczęły się prace związane z budową ścieżki rowerowej i chodnika przy drodze Kondratowice – Prusy.

Jak informuje wójt Tomasz Gracz, o ile pozwolą na to warunki pogodowe, prace mają zakończyć się do końca maja. W związku z realizowaną inwestycją pojawiają się utrudnienia na drodze. Prosimy więc o zachowanie szczególnej ostrożności. Przypomnijmy również, że na to zadanie gmina Kondratowice pozyskała wysokie dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Henryk
nie widzę w jaki sposób będzie odprowadzona woda opadowa z drogi od strony ścieżki

0
Gravatar
Mieszkaniec
Niżej masz w komentarzach.
1
Gravatar
Leszek
Fajna ścieżka będzie. POLECAM
0
Gravatar
Czytelnik
Bedzie spad do rowu po drugiej stronie chodnika
0
Gravatar
Nikoś
Mam jedno pytanie?A gdzie bedzie odprowadzqna woda z jezdni jak rów został zasypany?
7
Gravatar
Kobieta cmentarna
Będzie tam odprowadzaja gdzie powinna i niech ci to wystarczy.

-3
Gravatar
Jan
Taka gmina
Super!!!! Tyle się dzieję w tej gminie, tyle dobrego w inwestycjach. Wójt i pracownicy UG to potrafią pozyskać fundusze na takie remonty. Miejmy nadzieję, że w kolejnych latach uda się dokończyć dzieła oraz rozpocząć nowe zadania. BRAWO WÓJCIE!!! Dziękujemy za tyle , prosimy o jeszcze. Powodzenia w nadchodzących wyborach!!!!
-1
Gravatar
Mieszkaniec
Droga
Maga, mega i jeszcze raz mega! To powinno powstać już x lat temu.. Można tylko dziękować Wójtowi że jemu udało się ten projekt dopiąć.
0
Gravatar
Greg
Ciąg pieszo-rowerowy
Dobra robota brawo Pan Wójt
-1

Przeczytaj także