Mateusz Synówka nie jest już trenerem Tygrysów Strzelin

Mateusz Synówka zrezygnował z funkcji trenera Tygrysów Strzelin. Wkrótce działacze klubu ogłoszą nazwisko nowego szkoleniowca, który poprowadzi strzelińskich siatkarzy w sezonie 2024/2025.

Tygrysy ponownie rywalizować będą w Dolnośląskiej Pierwsze Lidze Piłki Siatkowej Mężczyzn. Synówka od wielu sezonów jest związany z klubem ze Strzelina i nadal będzie go wspierać. W sezonie 2018/2019 zdobył brązowy medal trzeciej ligi mężczyzn, a rok później jego zespół był drugi. W sezonie 2019/2020 Tygrysy pod jego wodzą awansowały do turnieju barażowego o awans do drugiej ligi. W ostatnim sezonie siatkarze ze Strzelina wywalczyli piąte miejsce w dolnośląskiej pierwszej lidze.

Artykuł zamieściliśmy w 20 (1208) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również