Trener Filip Muszyński (po lewej) i Szymon Jurek rywalizują w czwartej lidze

Tenisiści stołowi Granitu Strzelin nie poprawili swojego dorobku punktowego w rozgrywkach ligowych. W sobotę, 6 kwietnia, pierwszy zespół w trzeciej lidze rywalizował na wyjeździe z liderem AZS AWF Wrocław.

W zespole rywali wystąpił między innymi medalista Mistrzostw Polski Tomasz Urbański. Strzelin reprezentowali: Zbigniew Sobków, Cezary Pudlis, Krzysztof Humelt i Grzegorz Jaskulski. Pierwsze starcie zakończyło się zwycięstwem Granitu, a Zbigniew Sobków pokonał Lilianę Melnykovą. Niestety, później wrocławianie wygrali aż sześć pojedynków z rzędu i objęli wysokie prowadzenie. Drugi punkt dla Strzelina zdobył także Zbigniew Sobków, który utrzymał świetną formę z Grand Prix Polski weteranów. Doświadczony strzeliński pingpongista pokonał znanego w naszym województwie Rafała Dworakowskiego. Ostatecznie AZS pokonał Granit 10:2. Nasza drużyna znajduje się tuż za podium trzeciej ligi. Rezerwy Granitu rywalizują w czwartej lidze. Nasza drużyna zamyka tabelę. W czwartek, 4 kwietnia, Granit II na wyjeździe mierzył się z klubem Ajde Oleśnica. Strzelińska drużyna wystąpiła w składzie: Filip Muszyński, Szymon Jurek, Sławomir Wnęk oraz Dariusz Wagner. Mecz rozpoczął się od wygranej Filipa Muszyńskiego.

Cały artykuł zamieściliśmy w 14 (1202) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również