W okresie wiosenno-letnim strzelińskie lodowisko zmienia się w rolkowisko. Fot. archiwum Słowa

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej Strzelina burmistrz Dorota Pawnuk podjęła temat lodowiska przy strzelińskim basenie na ul. gen. Leopolda Okulickiego.

– Biorąc pod uwagę zawirowania związane z pogodą i widząc popularność jaką cieszy się to lodowisko, to myślę, że warto przekonać radnych i po przeanalizowaniu możliwości technicznych i finansowych zdecydować się na budowę zadaszenia lodowiska – podkreśla szefowa gminy. – Pozwoliłoby to na dłuższy czas korzystania z lodowiska, a również na powrót do głównej funkcji w okresie wiosenno-letnim, czyli kortów tenisowych – dodała burmistrz Dorota Pawnuk.

Do tematu będziemy oczywiście wracać.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
dach nad lodowiskiem? albo to jest lodowisko otwarte albo albo hala zamknięta. non tertium datur.
mam znajomą która została przewrócona i pocięta łyżwami innego łyżwiarza. na lodowisku bardziej potrzebny jest chirurg niż dach.

3
Gravatar
Kkk
Z tą popularnością to chciałbym zobaczyć bo mam inne wrażenie. Zadaszać lodowisko? To nie Wembley... A witamina D? Jestem na nie.
2

Przeczytaj również