Pamiątkowe zdjęcie uczestników gali wyróżnionych za wysokie wyniki w nauce absolwentów. Fot. UG Przeworno

W piątek, 21 czerwca, w sali obrad urzędu gminy w Przewornie odbyła się wyjątkowa uroczystość. W obecności rodziców, wychowawców i dyrekcji absolwenci Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce, otrzymali od wójta Jarosława Taranka pamiątkowe statuetki.

Na ręce rodziców i wychowawców przekazane zostały listy gratulacyjne. Wyróżnienie otrzymali: Aleksandra Kuśmierczyk, Zofia Smalec, Zuzanna Hanczel, Zofia Siwek i Liwia Lesiak. 

Gratulujemy uczniom, rodzicom, wychowawcy i dyrekcji szkoły dobrych wyników w nauce, życząc dalszych sukcesów w edukacji.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także