W wyniku wyborów zostanie opublikowana lista ulubionych książek dzieci i młodzieży z całej Polski

W czwartek, 6 czerwca, uczniowie, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Przewornie wzięli udział w akcji "Ogólnopolskie Wybory Książek". Uczestnicy, wrzucając swoje propozycje lektur do urny, wskazywali książki, które im się najbardziej podobają oraz te, które chcieliby znaleźć na półkach szkolnej i gminnej biblioteki.

- Akcja miała na celu zbadanie preferencji czytelniczych - mówi Zenona Cal, nauczyciel bibliotekarz z Przeworna. - "Ogólnopolskie Wybory Książek" to akcja organizowana przez branżowy miesięcznik „Biblioteka w Szkole” wraz ze środowiskiem bibliotek z całej Polski. My przeprowadziliśmy akcję przy współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Przewornie.

Głosowanie w ankiecie, oczywiście, było anonimowe. W wyniku wyborów zostanie opublikowana lista ulubionych książek dzieci i młodzieży z całej Polski.

- W ramach akcji do biblioteki w Przewornie zostaną zakupione książki wytypowane przez naszych wyborców - podsumowuje Iwona Cerkowniak, kierownik GBP w Przewornie.

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także