Pojemnik na elektrośmieci na skwerze w Przewornie. Fot. UG Przeworno

W Borowie i Przewornie pojawiły się pojemniki na elektroodpady. Zamontowano je we współpracy ze Związkiem Międzygminnym Ślęza-Oława.

Do pojemników na elektroodpady można wrzucać: baterie, żarówki, telefony i ładowarki, płyty CD i DVD oraz drobną elektronikę, czyli piloty, myszki komputerowe, kalkulatory.

Nowe pojemniki na elektroodpady można znaleźć przy urzędzie gminy w Borowie oraz w Przewornie na skwerze koło kościoła. Zdecydowanie ułatwią one mieszkańcom pozbywanie się niebezpiecznych odpadów i zminimalizują ich niekorzystne działanie na środowisko naturalne. Elektrośmieci z pojemników przekazane zostaną do specjalistycznych zakładów przetwarzania. Przypominamy również, że nie wolno wrzucać elektroodpadów do kubłów na odpady komunalne.

Pojemnik na elektrośmieci przy urzędzie gminy Borów. Fot. UG Borów

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także