Na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli 6 automatów do gier hazardowych. Foto: KPP Strzelin

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KPP w Strzelinie przy współpracy z Krajową Administracją Skarbową zlikwidowali kolejny punkt nielegalnego hazardu w Strzelinie.

- Na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli 6 automatów do gier hazardowych oraz blisko 15.000 złotych gotówki pozyskanej w wyniku tego nielegalnego procederu – informuje asp.szt. Aleksandra Bezrąk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Zatrzymana organizatorka tych gier to 53-letnia mieszanka powiatu strzelińskiego. Kobieta usłyszała już zarzuty, za czyn ten grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka kara grzywny. Zabezpieczone automaty zostały przekazane funkcjonariuszom Krajowej Administracji Skarbowej.

Trwają też dalsze czynności zmierzające do ustalenia wysokości uszczuplenia Skarbu Państwa z tytułu organizowania niezalegalizowanych gier hazardowych.

Policjanci zabezpieczyli także 15.000 złotych gotówki pozyskanej w wyniku tego nielegalnego procederu. Foto: KPP Strzelin

- Przy tym warto pamiętać, że nielegalny hazard jest nie tylko stratą dla Skarbu Państwa, przede wszystkim jest poważnym zagrożeniem społecznym, często prowadzi do uzależnienia, problemów osobistych, finansowych, uszczerbku dla rodzin, które stają się współuzależnionymi od hazardu – podsumowuje asp.szt. Aleksandra Bezrąk.

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
TruckdriverDST
Pepe powiedziała :
W borku od zawsze na swancaraju kwitnie biznes alkoholówo , papierosówo narkotykowy, i policja jakoś nie może namierzyć
. A gdzie będą robić zakupy...??

1
Gravatar
spajker.
no w barze mlecznym na ul wolności w strzelinie. budynek teraz jest pusty i zaraz go za 1 zeta kupi oligarcha ale wcześniej był tam bar mleczny. taki dotowany przez państwo. księgowość robił tam sam dawny naczelnik urzędu skarbowego. naczelnik był koleżeńsko-polityczny jak zawsze i czesia sie znał na księgowości i na podatkach. wparował urząd kontroli skarbowej z wrocławia i bar mleczny z wolności koło wsk zbankrutował. no to gdzie teraz policja ma robić zakupy? oni chętnie zjedliby owsianke na mleku no ale baru brak. wały na podatkach załatwił im naczelnik urzędu skarbowego. no ale on to raczej z głupoty niż z chęci przewałów.
sam bym sie napił kefiru no ale nie ma gdzie. piwko małpki i fajki kupisz na każdym rogu.

1
Gravatar
Pepe
Biznes
W borku od zawsze na swancaraju kwitnie biznes alkoholówo , papierosówo narkotykowy, i policja jakoś nie może namierzyć
1
Gravatar
TruckdriverDST
Kobita myślała że do emerytury pociągnie a tu &###& bąbki strzelił..
2
Gravatar
spajker.
policjanci i krajowa adinistracja skarbowa zlikwidowała 5 zabawek dla dorosłych dzieci. temida jest ślepa a urzędnicy są głupi.
wchodzę tu na strone sr i czytam
" doktor x wynalazł rewolucyjną metodę przywracania wzroku nawet niewidomym"

albo "ten japoński wynalazek zrewolunjonizow ał sposób na coś tam"

na necie czytam że "bankowcy są przerażeni odkrytym przez studentke politechniki w białymstoku uzyskiwania dużych zysków z czegoś tam"

przecież to jest jawne oszustwo i jawne sqrwysyństwo, które żeruje na podstawowej potrzebie człowieka bycia zdrowym. i bogatym. z automatami do gier jest podobnie chorzy ludzie czyli hazardziści mają nadmiar testosteronu i muszą wygrywać tak jak strzeliński bokser musi też wygrywać. jedni zaspakajacze ludzkich pragnień są ścigani a inni nie są. jakiś diler zioła na uspokojenie umysłu jest ścigany a w publicznych mediach ktoś inny sprzedaje roztwór plastiku i bawełny obiecując żę wyciągnie to ze mnie wszytskie choroby. mój portfel wyleczy wynalazek studentki przed pomysłem której drżą banki a wejściówkę do nieba sprzeda mi belzebub z tirunia , który w niebie nie zna nawet portiera. prezes obajtek wyleczył orlen tak że za rok 2023 orlen ma chyba z 20 miliardów strat.
policja i urzędnicy wyłapują pchły a szkodniki o masowej skali rażenia są dla nich niewidoczni. niech urzędnik zainwestuje w akcje orlenu to straci na legalu. w tej piwnicy z automatami też straci a nie nielegalu.

0

Przeczytaj też