W wyniku awarii układu hamulcowego kierowca samochodu ciężarowego wjechał do przydrożnego rowu. Foto: strzelin998

Dziś, 25 czerwca, przed godz. 17 na prostym odcinku drogi pieniędzy Kondratowicami a Białobrzeziem, 41-letni kierowca samochodu ciężarowego w wyniku awarii układu hamulcowego wjechał do przydrożnego rowu. - Z powodu urazu głowy mężczyzna został zabrany do szpitala, gdzie zostanie mu udzielona specjalistyczna pomoc medyczna – informuje asp. szt. Piotr Sołtysiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie.

W wypadku poszkodowany został również pies. Na miejsce zadysponowano zespół JRG Strzelin i OSP KSRG Kondratowice, Zespół Ratownictwa Medycznego i policję. Ruch w miejscu zdarzenia prowadzony był wahadłowo.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
ten tir to jest chyba scania. tir najlepszy z najlepszych . nie powinien sie psuć. patrzę na ślady hamowania i nie rozumiem ułożenia tira w rowie. brawa dla kierowcy że chciał uratować psa. oby jego pracodawca był dla niego tak dobry jak on dla psa.
0
Gravatar
cześ
To nie jest SCANIA tylko VOLVO to po pierwsze! Po drugie TIR to skrót od międzynarodoweg o transportu drogowego a nie auto!!! Ty specjalista od wszystkiego a buc z ciebie że ho ho...
1
Gravatar
spajker.
w mowie potocznej tir to ciągnik siodłowy z naczepą a ze zdjęcia widzę że skandynawski. czy volvo czy scania to i tak powinny byc niezawodne wyjaśnij mi milicjancie pozycję tira w rowie i ślady hamowania na jezdni hamulcami które nie działały. podwiązowski padalcu. z karierą na wuesce trójce.
0
Gravatar
cześ
Awaria hamulców nie oznacza że nie działały!!! Pies mu wyskoczył i spanikował, proste!!! Ale nie dla ciebie cepie...
0
Gravatar
Mieszkaniec
Co on tam robił, tam jest zakaz dla ciężarówek!,
0
Gravatar
Mieszkaniec 2
Zakaz obowiązywał przed remontem drogi teraz już go tam nie ma
0
Gravatar
cześ
Pewny jesteś???
0

Przeczytaj też