Strzelińscy policjanci zatrzymali 43-letniego mężczyznę i 22-letnią kobietę. Para dopuściła się kradzieży 6 torebek damskich i odkurzacza przenośnego. Foto: KPP Strzelin

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie, prowadząc czynności służbowe zatrzymali złodziei sześciu torebek damskich i przenośnego odkurzacza. Funkcjonariusze przedstawili zatrzymanym zarzuty. Za swoje przewinienia odpowiedzą przed sądem.

 - 28 maja policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie, podczas realizacji czynności do sprawy, zatrzymali 43-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu strzelińskiego oraz 22-letnią kobietę, mieszkankę powiatu wrocławskiego – informuje asp. szt. Piotr Sołtysiak. - Jak wynikało z zebranych materiałów i dokonanych ustaleń, para dopuściła się kradzieży 6 torebek damskich oraz odkurzacza przenośnego w jednym ze sklepów znajdujących się na terenie miasta. Obsługa sklepu wyceniła łączną wartość skradzionego towaru na kwotę 820 zł.

Zatrzymane osoby zostały doprowadzone do strzelińskiej komendy, gdzie przedstawiono im zarzuty kradzieży, za którą kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
ciekawe czasy. ukradniesz torebkę i dostajesz 5 lat odsiadu.
dostajesz posadę orlenu za 200 000 pensji na mc. sprzedajesz arabom 51% udziałów w rafinerii tak aby polska była zależna energetycznie od arabii saudyjskiej , prowadzisz politykę z sąsiadami taką że przez pół roku polska płaci 1 milion euro kary dziennie za bełchatów i w nagrodę dostajesz miejsce do listy europarlamentu. sprawa oskarżeń wujka prezesa pcimia została umorzona a wujek zarzucał prezesowi pcimia że ten brał łapówki od dostawcy jego fabryki za to aby ten dostawca wujkowi materiały drożej sprzedawał. ten wujek to zazdrośnik i ci od zrozumienia konieczności wielomiliardowy ch strat orlenu to też durnie. ci którzy nie rozumieją korzystności zakupu rafinerii w litewskich możejkach przynoszących miliardowe straty rocznie to też durnie. oni nie rozumiej a tego że jak jakiś stary szczerbaty satyr się na ruskich obraził to dowodzenie polską sołtysowej a dowodzenie orlenem wójtowi przekaże. tak na złość ruskim. Nie każdy tak potrafi. dla takich to tylko pis. Parlament i Sejm. no i t.filzman.
nawet hanka sawicka i włodzimierz lenin nie wyrządzili polsce tyle szkód ile ludzie jawiący się jako polscy patrioci a faktycznie sycący rosyjskie interesy..
no i to jest bezkarne. jak kraść to miliardy a nie torebkę. jak zabijać ludzi to nie sierpem na działkach ale miliony ceną mieszkań prądu i żywności.
putin kazał mi te kłamstwa napisać.
zaraz idę głosować na szejka obajtka i na ajatollaha z torunia. z tego to prawdziwy lach.

2

Przeczytaj też