Zdarzenia z kroniki policyjnej z 27 i 28 maja.

 27 maja do Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie wpłynęło zgłoszenie, o tym, że kierujący samochodem Audi mężczyzna, w Szczodrowicach, najechał na wyrwę w jezdni i uszkodził miskę olejową, z której olej wyciekł na jezdnię. Na miejsce wezwano JRG Strzelin, która zneutralizowała powstałe zagrożenie.

***

28 maja kierująca samochodem marki Volvo, 49-letnia kobieta, mieszkanka powiatu strzelińskiego, nie upewniła się co do możliwości prawidłowego wykonania manewru cofania i uderzyła w znajdujący się za nią pojazd marki Opel, za kierownicą którego siedziała 45-latka. Sprawczyni została ukarana mandatem w wysokości 1020 zł.

***

28 maja w Strzelinie na ul. Dzierżoniowskiej kierujący samochodem marki Opel 30-letni mieszkaniec powiatu oławskiego, nie dostosował prędkości do panujących warunków, stracił panowanie nad kierowanym pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia mężczyzna nie doznał obrażeń. Za popełnione wykroczenie kierowca został ukarany mandatem w wysokości 2000 zł.

***

28 maja funkcjonariusze WRD KPP w Strzelinie, na ulicy Wrocławskiej zatrzymali 36-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu strzelińskiego, który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości. Za popełnione wykroczenie mężczyznę ukarano mandatem karnym 2500 zł.

***

27 maja do KPP w Strzelinie zgłosiła się 69-letnia mieszkanka pow. strzelińskiego i powiadomiła, że została oszukana podczas zakupu butów poprzez portal społecznościowy, w wyniku czego poniosła stratę w wysokości 324 zł.

***

27 maja funkcjonariusze WRD KPP w Strzelinie, w Borku Strzelińskim zatrzymali 49-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu strzelińskiego który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości. Za popełnione wykroczenie mężczyznę ukarano mandatem karnym 2500 zł.

***

28 maja funkcjonariusze OPI KPP w Strzelinie zatrzymali w Jaksinie do kontroli 50-letniego mieszkańca powiatu strzelińskiego, który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości. Za popełnione wykroczenie mężczyznę ukarano mandatem karnym 2500 zł.

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj też