Świadkowie zdarzenia natychmiast wezwali zespół ratownictwa medycznego i policję

W piątek, 10 maja, w Strzelinie na ulicy Mickiewicza nieznany kierujący samochodem marki Jaguar nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył samochodu osobowego marki Nissan, którym kierowała 57-letnia mieszkanka gminy Przeworno. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Uderzenie było na tyle duże, że uszkodzeniu uległ samochód poszkodowanej. Świadkowie zdarzenia natychmiast wezwali zespół ratownictwa medycznego i policję. Poszkodowana skarżyła się na bóle szyi i pleców. Początkowo odmówiła przyjęcia pomocy i karetka pogotowia odjechała. Jednak nieco później, gdy pierwszy szok minął, poczuła się na tyle źle, że trafiła do strzelińskiego szpitala. Okazało się, że oprócz urazu szyi ma również wstrząśnienie mózgu. Poszkodowana została zaopatrzona w kołnierz ortopedyczny i otrzymała zwolnienie lekarskie.

Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawcy. Sprawdzany jest m.in. monitoring.

Zgodnie z Kodeksem karnym, jeżeli sprawca ucieknie z miejsca zdarzenia, może zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Grozi za to kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
lata 90te. dalsza znajoma tzw paniusia poleciała do usa. wiadomo zapach farby drukarskiej na banknotach usd podnieca kobiety. jechała ze znajomym aż yu nagle w tył samochodu stuknął inny samochód. kierowca mówi do niej jęcz i udawaj że cię kręgosłup boli. kobieta robi mine cierpiętnika a ten co stuknął skalkulował że lepiej będzie dać jej cash 10 000 usd od ręki niż mieć proces sądowy i rentę do końca życia znajomej której połamał kręgosłup.
inny znajomy pracował w usa w mc donalds. jak mył podłogę to musiał wystawić kilka tablic z napisem uwaga niebezpieczeńst wo. ślisko. grozi kalectwem i śmiercią. dlaczego? bo przyjdzie afroamerykanin , położy sie na podłodze i będzie mówił że się poślizgnął i żąda teraz 5 milionów usd odszkodowania a po ugodzie sądowej dostanie tylko 2 miliony.
włoskiego piłkarza dotkniesz a ten upada na boisko i odwala teatr śmiertelnie sfaulowanego aby wymusić rzut karny/wolny albo czerwoną kartkę dla przeciwnika.

1

Przeczytaj też