Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie szukają właściciela roweru, który został odnaleziony na terenie miasta. Osoby, które mają informacje dotyczące właściciela jednośladu, proszeni są o kontakt z policją.
 
Informacje można przekazać telefonicznie dzielnicowej sierż. szt. Natalii Gawłowskiej dzwoniąc pod nr telefonu służbowego: 47 87 232 71 lub komórkowego 797 306 256, a także zgłaszając się osobiście do KPP w Strzelinie przy ul. Wolności 15.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj też