Strzelińscy policjanci poszukują tego mężczyzny, który jest podejrzany o kradzieży alkoholu. Foto: KPP Strzelin

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie poszukują sprawcy kradzieży alkoholu. Do zdarzenia doszło 27 w dyskoncie spożywczym (Lidlu) przy ulicy Wolności 7 w Strzelinie. Sprawca to mężczyzna w wieku około 25 lat, średniego wzrostu, szczupłej budowy ciała. Miał plecak, w którym wynosił alkohol.

Osoby znające dane personalne, miejsce pobytu podejrzewanego lub mogące pomóc w ustaleniu danych sprawcy tego przestępstwa oraz posiadające istotne informacje w przedmiotowej sprawie proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie pod numerem telefonu 47 872 32 00. Policja zapewnia anonimowość.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
TruckdriverDST
Załóżmy hipotecznie że psiarnia pieszo parki patroluje (śmiech na sali, oklaski) to może kto wie nie takie kąski by się znalazły...
5
Gravatar
TruckdriverDST
Dokładnie jak w komentarzu Czesia.., gęba gruzina albo ruska.
7
Gravatar
upa
Z wyglądu podobny do niego
0
Gravatar
cześ
Ja bym powiedział że z twarzy podobny zupełnie do nikogo :D
1
Gravatar
spajker.
z twarzy jest podobny do siebie.
ta twarz jest taka ogorzała taka czysta taka wyborowa.

4
Gravatar
cześ
UPAiniec czy gruzin???
2

Przeczytaj też