Michał Nowakowski zajął piąte miejsce w Polsce

W Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Polski Żaków w tenisie stołowym. Do rywalizacji przystąpili tylko najlepsi pingpongiści z naszego kraju, którzy wcześniej musieli przejść eliminacje wojewódzkie.

Dolny Śląsk i Granit Strzelin reprezentował Michał Nowakowski. Nasz zawodnik spisał się doskonale. Pierwszego dnia zawodów nie miał sobie równych. Michał był bliski dostania się do strefy medalowej, ale kluczowe starcie przegrał z Ignacym Utylskim z Torunia. To był emocjonujący pojedynek, który zakończył się wynikiem 2:3. W piątym secie rywal wygrał 13:11. Nowakowski ostatecznie sklasyfikowany został na wysokiej, piątej lokacie w Polsce. Takie samo miejsce Michał wywalczył w parze z Jakubem Sikoniem w rywalizacji deblowej. W Rzeszowie rywalizowała także tenisistka z powiatu strzelińskiego, która reprezentuje KS AZS Wrocław, Antonina Rogan. Nasza zawodniczka indywidualnie była siedemnasta, a grę podwójną zakończyła na piątym miejscu w parze z Aleksandrą Kałużą z MKS-u Czechowice-Dziedzice. Turniejem w Rzeszowie żacy zakończyli sezon 2023/2024.

Artykuł zamieściliśmy w 22 (1210) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również